• HappyVila Real Estate
  • Calle Arsenal 14
  • 03570 Villajoyosa (Alicante)
  • +34610898031
  • +34610898031
  • Kontakt
Avansert søk
Leiligheter i Villajoyosa, Casco Antiguo, salg

Leiligheter i Villajoyosa, Casco Antiguo, salg

Referansenr.: AP0064

175 000 € (-6%)

Pris: 165 000 €

  • Bebygget areal 44 m²
  • Soverom 1
  • Bad 1

Sjarmerende toppleilighet med utsikt i hjertet av Gamlebyen

Leter du etter et prosjekt med sjel? Denne 44 m² store studioleiligheten ligger på Villajoyosas mest ikoniske sted: Plaza de la Iglesia. Leiligheten ligger i tredje etasje og utmerker seg med sitt gode lysinnfall og store potensial.

Planløsning: Åpen løsning med et koselig soverom på hemsen (loftet).

Utsikt: Sydvendt orientering med direkte utsikt over plassen og svært god ventilasjon.

Komfort: Utstyrt med klimaanlegg (A/C med både kjøling og varme).

Tilstand: Trenger en liten modernisering for å bli helt tidsriktig – perfekt for deg som vil sette ditt eget preg på boligen eller skape et utleieobjekt med høy avkastning.

-6%

• Området: Casco Antiguo
  • Soverom: 1
  • Bad: 1
  • Bebygget areal: 44 m²
  • Type Konstruksjon: Brukt
  • Energi-sertifisering (consumo):
  • Energi-sertifisering (emisiones):

Karakteristikk

  • Etasje:
  • Utvendig: Ja
  • Kjøkken: Amerikanske
  • Varmtvannsbereder: Elektrisk - Individuell
  • A/C: Ja
  • ITE Godkjent: Ja
  • Vinduer: Tre
  • Type vindu: Casement vindu

Sjarmerende toppleilighet med utsikt i hjertet av Gamlebyen